Mysecret metaliczne cienie do powiek glam&shine oraz nowe paletki natural beuty.

Cienie marki Mysecret prezentowałam Wam już wiele razy na swoim blogu. Za każdym razem zachwycałam się ich jakością i teraz nie będzie inaczej. Jakość w porównaniu do ceny jest bardzo dobra i warto się nimi zainteresować, a zwłaszcza serią metalicznych cieni glam&shine. 
Natural beuty cienie do powiek: Chilli chocolate, Little star, Naturaly preety. 3 palety z kolekcji jesień zima 17/18. Idealne do wykreowania zarówno makijażu dziennego, jak i wieczorowego. Wybór kolorystyczny, jest ogromny, dlatego można zaszaleć. Bogactwo efektów w ramach jednej palety. Jedwabista, silikonowo - mineralna formuła ułatwia aplikację. Cienie znakomicie przylegają do powieki, nie osypują się,  dobrze się blendują i zachowują trwałość przez długi czas. Cena 18 zł szt.
Cienie glam&shine 12,13,14,15,16,17.
Cienie do powiek tworzące metaliczną poświatę, która doda spojrzeniu blasku i świeżości. Trwałe, idealnie stapiają się ze skórą i równomiernie pokrywają powiekę. Można stopniować intensywność koloru, dlatego sprawdzą się w makijażu wieczorowym, jak i dziennym. Konsystencja miękka, kremowa, jakby mokra, aplikacja nie stwarza problemu. Najlepiej nakładają się palcem, ale pędzlem też dają radę, choć trzeba uważać, aby nie nałożyć zbyt dużo, bo mogą się osypać. Ładnie łączą się ze sobą, rozcierają i mają dobrą trwałość, jak za cenę 12zł szt. 


Cienie dostępne w Drogeriach Natura.Często zdarzają się promocje, więc warto zaglądać.

10 komentarzy:

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.