ZAFUL uruchamia bezpłatną trzydniową wysyłkę na każdą sztukę!


ZAFUL uruchamia bezpłatną trzydniową wysyłkę na każdą sztukę! 

Teraz zachęcamy do bezpłatnego wysyłki. Każdy produkt, który można znaleźć na ZAFUL przy użyciu standardowej metody wysyłki, nie kosztuje już żadnej opłaty za wysyłkę przez trzy dni. Nowa oferta jest dostępna od godziny 26. 2PM ~ 29. 2pm (GMT + 8) 

Doskonałe połączenie z sprzedażą pakietów i dostawą bezpłatną 

Kup dwie rzeczy, aby uzyskać dodatkowe 4 dolary, kupić trzy i uzyskać dodatkowe 8 dolarów. Uzyskać ogromny rabat bez kuponu. 
Niezależnie od tego, czego szukasz; Niezależnie od tego, jaka jest niska cena; Wszystkiego będzie dużo, dlatego warto więcej kupić podczas tego bezpłatnego, trzydniowego wydarzenia wysyłkowego. Czekamy na Ciebie. 

Zaful pomaga ludziom na całym świecie zaoszczędzić pieniądze i ubierać się lepiej. Mam nadzieję, że lubisz zakupy w ZAFUL.com

Uwaga:
1. Bezpłatna wysyłka jest tylko dla standardowej wysyłki. Ekspresowa wysyłka będzie kosztować koszty wysyłki.
2.Termin rabatu z tytułu sprzedaży wiązanej dotyczy wyłącznie przedmiotów wchodzących w skład strony promocyjnej związanej z pakietem.

Ściśle tajny krok.
Chcesz, żeby chłopcy spędzili z tobą trochę więcej czasu? Chcesz być bardziej atrakcyjna, jak najjaśniejsza gwiazda, która świeci w ciemności?

Możesz też wejść i znaleźć coś co Cię zainspiruje. Polecamy kilka uroczych strojów prezentowanych przez nasze modele w LOOKBOOK.

O nic się nie martw. Zrobiliśmy to dla Ciebie. Nadszedł czas, aby złapać czyjeś oczy w tłumie.


Jak często kupujecie ubrania na zagranicznych stronach? Jesteście zadowolone ?

2 komentarze:

  1. Ja ubrania kupuję tylko stacjonarnie bo muszę mierzyć, jestem bardzo niewymiarowa :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.