Autorska kolekcja edukacyjnych gier memory. Nauka i zabawa z Beatą Pawlikowską

Beata Pawlikowska przygotowała zupełnie nowy projekt – autorską kolekcję puzzli i edukacyjnych gier memory. Pozwolą one w wartościowy sposób spędzić czas z rodziną oraz poprzez zabawę uczyć się o najbardziej egzotycznych miejscach na Ziemi. Autorką wszystkich zdjęć zamieszczonych w kolekcji jest Beata Pawlikowska. 

Beata Pawlikowska – pisarka, podróżniczka, dziennikarka. Łowca prawdy, przygód i fotografii. Podróżuje do najbardziej egzotycznych miejsc na całym świecie. Autorka reportaży, felietonów oraz kilkudziesięciu książek podróżniczych i poradników, które ilustruje własnymi zdjęciami i rysunkami. Prowadzi audycję „Świat według Blondynki” na antenie Radia Zet. Od lat doradza swoim fanom, jak aktywnie i zdrowo żyć, być odważnym i myśleć pozytywnie.
Memory to popularna gra, polegająca na odnajdywaniu par takich samych kart. Gracz odsłania 2 karty – jeśli są identyczne, zostaną one zdjęte z planszy, jeśli nie, karty będą odwrócone z powrotem. Edukacyjna gra memory przygotowana przez Beatę Pawlikowską jest dostępna w czterech kategoriach: Cuda Świata, Smaki Świata, Owoce Świata, Język Angielski.

Celem gracza jest zdjęcie wszystkich 24 par kart przy możliwie najmniejszej liczbie prób. Memory Beaty Pawlikowskiej nie tylko ćwiczą pamięć i koncentrację, ale rozwijają też umiejętności językowe i wiedzę o świecie. Gra dostarczy dużo zabawy i ciekawych wiadomości całej rodzinie. Jest odpowiednia dla dzieci w wieku już od trzech lat.
Memory zawierają wirtualne galerie dodatkowych fotografii Beaty Pawlikowskiej, które przybliżą najmłodszym egzotyczne zakątki świata. Ekskluzywne materiały multimedialne są dostępne w aplikacji Tap2C po zeskanowaniu oznaczonego zdjęcia. Tap2C to aplikacja mobilna, umożliwiająca dostęp do wszystkich funkcji interaktywnego druku, m.in. galerii fotografii i filmów czy kuponów rabatowych, które można pobrać bezpośrednio z materiałów drukowanych. Aplikację można pobrać bezpłatnie z Google Play i AppStore. Edipresse Książki korzysta z aplikacji Tap2C w swoich projektach.

7 komentarzy:

 1. Nie jestem pewna, ale kiedyś chyba miałam przyjemność spotkać się z książka p.Beaty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jakoś ostatnio Beata jest wszech obecna :D znudziła mnie aż, jak lubilam słuchać jej audycji w niedzielę tak ostatnio nie :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam grać w takie gierki. Z miłą chęcią się skuszę :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe gry, nie widziałam o ich istnieniu
  _____________
  Pozdrawiam
  MARCELKA FASHION and LIFESTYLE BLOG
  ♡♥♡♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawa promocja. W takie memory o wiele chętniej bym zagrała niż w tradycyjne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Beatkę uwielbiam za to że jest pozytywną osobą i za jej książki które dużo wnoszą do naszego życia właśnie tej samoakceptacji i pozytywnego myślenia. Grę memory pamiętam z dzieciństwa, i przyznać muszę że i teraz z chęcią pobawiłabym się w nią z kimś z rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam memo - świetnie rozwija pamięć ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.