Vichy Dermo Box - niesamowity Box do zadań specjalnych. Dercos zdrowa skóra głowy i piękne włosy.Pamiętam szampon Vichy Dercos DS jeszcze z czasów młodzieńczych, bo nieraz uratował mnie w sytuacji, gdy skóra głowy swędziała. Dzisiaj ponownie mam okazję go używać, dlatego chciałabym opowiedzieć Wam o nim nieco więcej i przedstawić fajny Box, który otrzymałam. Zapraszam.


DERCOS to połączenie wiedzy dermatologicznej i kosmetycznej w trosce o zdrową kondycję i piękny wygląd Twoich włosów. Kuracje zapewniają: stymulację uśpionych cebulek włosów, poprawę gęstości oraz siły, a także przywrócenie świetlistego blasku.


Co zawiera DERCOS BOX :

* VICHY DERCOS DS szampon przeciwłupieżowy włosy normalne i przetłuszczające się. Szampon z głęboko oczyszczającą formułą do włosów normalnych i przetłuszczających się. Eliminuje do 100% widocznego łupieżu.* Zapobiega nawrotom łupieżu do 6 tygodni.** Przywraca równowagę mikrobiomu po 4 tygodniach stosowania.*** Łagodzi i zmniejsza uczucie swędzenia skóry głowy.

* VICHY DERCOS DS szampon w ekonomicznym opakowaniu uzupełniającym. Do 110 ml szamponu gratis w porównaniu do zakupu dużej butelki. 0 77% mniejsze zużycie plastiku. UZUPEŁNIJ, ZUŻYJ, POTWÓRZ.

* VICHY DERCOS K peelingujący szampon przeciwłupieżowy. Dzięki delikatnej formule złuszczającej DERCOS SZAMPON PRZECIWŁUPIEZOWY K eliminuje widoczny łupież i jego pozostałości, nawet te przylegające do włosów i skóry głowy. Szampon jest hipoalergiczny i przebadany na skórze wrażliwej. Idealny do codziennego użytku. Formuła o pH 5,5 (zbliżonym do naturalnego pH skóry głowy) pomaga walczyć z widocznym łupieżem powstającym wskutek zachwiania równowagi mikro biomu skóry.


Łupież, czyli łuszczenie się skóry głowy, któremu czasami towarzyszy świąd, to bardzo powszechny problem dotykający 50% populacji na całym świecie. W laboratoriach DERCOS odkryliśmy, że jednym z kluczowych czynników odpowiedzialnych za powstawanie łupieżu jest niezdrowy mikrobiom skóry głowy.

W przypadku łupieżu zakłócona jest równowaga mikrobiomu skóry głowy. Oznacza to, że proporcje naturalnie występujących na skórze głowy i pełniących ważne funkcje mikroorganizmów są zakłócone. W DERCOS opracowaliśmy serię przeciwłupieżowych szamponów DS, które natychmiastowo eliminują przyczynę problemu i przez 6 tygodni zapobiegają nawrotom łupieżu. Po 4-tygodniowej kuracji równowaga mikro biomu skóry głowy zostaje przywrócona.


Osobiście bardzo lubię szampony przeciwłupieżowe Vichy. Nie stosuję ich codziennie, bo w przypadku kuracji przeciwłupieżowej warto zamiennie aplikować również produkty nawilżające. Wielki plus to bardzo dobre oczyszczanie i fajna piana, która wytwarza się podczas mycia. Dzięki temu nawet toporne włosy będą odpowiednio oczyszczone. Polecam

#JAkontraŁUPIEŻ #MEvsDANDRUFF #vichy #dercos #haircare #skincare #vichypoland #testowaniesponsorowane @vichylaboratoires

2 komentarze:

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.