Biedronka to nie tylko fajne kosmetykiSklepy biedronka to nie tylko chwalone przez Was dziewczyny kosmetyki. Ostatnio byłam i kupiłam całkiem fajne zabawki z Fisher price. Na alegro zabawki są mega rozchwytywane nawet używane i bardzo szeroko reklamowane w telewizji.

Można upolować niedrogie cudeńka np. taki stworek kolorowy, który rozwija wyobraźnię. Dotknięcie go wydaję różne dźwięki jak pociągniecie za uchwyty. Jedynym minusem jest to zabawka jest trochę ciężka, można się tą zabawką uderzyć. Dobrze, że moja myszka nie praktykuje i nie bije się zabawkami i bardzo lubi się nią  bawić. W Biedronce można dostać takie fajne książeczki i niedrogo. Plusem jest iż taka zabawka trochę wytrzymuje bo jest zrobiona z twardego materiału. Chociaż moja córci już jest na tym etapie, że zaczyna psuć książeczki a później je zajada. W innych sklepach książeczki są drogie a tu od 5 do 7 zł można nabyć. 

 Chciałam też wam pokazać książeczki,  jakie kupiłam też jakiś czas temu, ale są w stanie niepokazywanym dla oka. Pogryzione, potargane, podjedzone. 

8 komentarzy:

 1. Hehe, tą żabę z Fisher Price ma moja siostrzenica. Ta zabawka rozbraja nawet mnie! ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. zabawki dziecięce również rozweselają nas dorosłych:)))))

  OdpowiedzUsuń
 3. zabawki z fp za taka cene??
  nic tylko kupowac!

  OdpowiedzUsuń
 4. ja jeszcze nie mam komu takich zabaweczek kupować :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zostałaś nominowana do tagu u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. W Biedronce mają ciekawe promocje na różne artykuły :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Też czasem kupuję w Biedronce :)

  OdpowiedzUsuń
 8. W biedronce można również znaleźć całkiem fajne zabawki. Ja ostatnio trafiłem na kolekcję figurek transformers https://achdzieciaki.pl/zabawki-transformers-295

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.