AVON szczotka do włosów czesanie masaż oczyszczanie


Kolejnym rzeczą którą pragnę wam polecić jest szeroki grzebień oraz szczotka do wygładzania włosów ja mam akurat z Avon.


- O grzebieniu nie będę wiele mówić po prostu fajnie mieć gdy mamy problem z rozczesywaniem włosów taki przydatny gadżet
- szczotka jest niesamowita posiada plastikowe wypustki zakończone kuleczkami oraz miedzy nimi znajduje się  włosie. Według mnie ta szczotka świetnie wygładza rozczesuje włosy w delikatny sposób nadając im przy tym połysk i blask.
-gdy potrzebujemy objętości do fryzury np koka nie trzeba włosów tapirować wystarczy przeczesać kilka razy z głową w dół i efekt sam wychodzi
- niesamowite jest to że oczyszcza włosy ponieważ po użyciu widać różne rodzaju śmieci które usunęła. Nie można tu nie wspomnieć iż czesanie nią to sama przyjemność masuje skórę głowy w bardzo przyjemny sposób mamy 3 w1 czesanie masaż oczyszczanie.
- szczotka drewniana lakierowana i przy upuszczeniu na ziemie lakier odpada miejscami, ale to nie przeszkadza w użytkowaniu.
Niestety nie jest już dostępna w Avon a szkoda świetny produkt choć szybko się niszczy dlatego udało mi się nabyć jeszcze jedną i mam dwie gdy jedną umyje to mam drugą
 Szukałam podobnej np. Rossmann niby jest ale ma takie drobne plastikowe wypustki nieciekawie wygląda

Polecam serdecznie może pojawi się ponownie.

1 komentarz:

  1. Mam tą okrągłą szczotkę z Avon. Moim zdaniem jest bardzo fajna. Dobrze rozczesuje włosy i je wygładza. Grzebienia jeszcze nie testowałam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.