Metoda Skin Flooding co to takiego ? Chcesz mieć idealnie nawilżoną skórę koniecznie wypróbuj!!! Loreal Revitalift Filler - recenzja.


Nawilżona skóra to podstawa. Jesienne wieczory to odpowiedni czas na wprowadzenie pielęgnacji, która nawilży skórę. Myślę, że metoda #skonflooding będzie tutaj idealna. Polega ona na "zalewaniu" skóry produktami nawilżającymi wieloetapowo, co daje nam efekt zdrowej i promiennej skóry. W przeciwieństwie do tradycyjnej pielęgnacji Skin Flooding skupia się na warstwowym i intensywnym dostarczeniu nawilżenia po przez odpowiednie kosmetyki. Metoda ta to swoisty rytuał popularny ostatnio na Tik Toku. Jeśli jesteście ciekawi to zapraszam do dalszej części.


Skin Flooding będzie dobrym rozwiązaniem do każdego rodzaju skóry. Proszę pamiętać, że skóra tłusta również potrzebuje odpowiedniego nawilżania, aby produkowała mnie sebum. Zaletą Skin Flooding jest nie tylko sama technika, ale wybór odpowiednich produktów. Istotnym elementem jest nakładanie produktów na wilgotną skórę twarzy, co pomaga w skutecznym wchłanianiu składników odżywczych.


SKIN FLOODING W PRAKTYCE czyli jak powinna prawidłowo wyglądać aplikacja produktów.

1. OCZYSZCZANIE - Dokładnie umyj twarz, a następnie pamiętaj o spryskaniu twarzy tonikiem, hydrolatem bądź mgiełką. Ważne aby serum aplikować na mokra skórę twarzy, dzięki temu składniki wchłoną się dużo lepiej.

2. SERUM aplikuj na wilgotną twarz. Wybierz produkty dobrej jakości. Najlepiej sprawdzą się kosmetyki z kwasem Hialuronowym np marki Loreal które ja miałam okazję stosować dzięki Pure Beauty. Na tym etapie warto też pamiętać o delikatnej okolicy pod oczami.

Loreal Revitalift Filler serum do twarzy przeciwzmarszczkowe 1,5% czystego kwasu hialuronowego. Serum bardzo fajnie się wchłania, tworzy na skórze taki jakby film dzięki czemu kolejne kosmetyki super ze sobą współgrają.

Loreal Revitalift Filler serum pod oczy 2,5%czystego kwasu hialuronowego + kofeina. Unikatowy aplikator w firmie metalowych trzech kulek idealnie sprawdza się zwłaszcza rano, gdy okolice oczy wymagają szybkiego liftingu. Ukojenie gwarantowane od razu. Serum nie powoduje dyskomfortu ani łzawienia, za to daje mu dużego plusa. Nawilżenie i wygładzanie też jest fajne.


3. KREM NAWILŻAJACY na koniec należy nałożyć krem nawilżający, który wzmocni efekt nawilżenia. Tutaj dopełnieniem całego procesu był u mnie krem nawilżający, ujędrniający również marki Loreal z serii Revitalift Filler. Krem szybko się wchłania i idealnie współgra z pozostałymi produktami. Skóra jest odpowiednio nawilżona, pełna blasku. Opakowanie kremu bardzo ładnie wygląda. Zastosowano tuja innowacyjne rozwiązanie, tak aby do kremu nie dostało się powietrze, choć ja zdecydowanie widziałabym tutaj typowe rozwiązanie airless. Niestety przez to, że krem wychodzi na pompkę , cały czas muszę pamiętać o założeniu nakrętki. Niestety jeśli założę ją mocno, to potem tłustymi rękami nie mogę jej otworzyć.


#skinflooding #skincare #revitaliftfiller #wmojejskorzePodsumowując jestem zadowolona zarówno z metody Skin Flooading oraz kosmetyków Loreal. Opakowania kosmetyków Loreal są tak eleganckie, że gdy je widzę to bardzo chętnie po nie sięgam. Warto wspomnieć, że mają bardzo delikty zapach, słabo wyczuwalny bym powiedziała. Zauważyłam, że dzięki nowej metodzie podkład dużo lepiej trzyma się na skórze.
Polecam serdecznie.

1 komentarz:

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.