Czy warto przepłacać i kupować drogie żele pod prysznic?

W ciągu tych kilkunastu lat prowadzenia bloga przetestowałam naprawdę sporo przeróżnych żeli pod prysznic. Miałam styczność zarówno z markami tańszymi jak i droższymi. Czy warto wydawać duże pieniądze na żel pod prysznic? Odpowiedz na pytanie znajdziecie w dzisiejszym krótkim wpisie. Zapraszam. 
Czy warto? Jak dla mnie szkoda przepłacać. Żel za 3zł np: taka Isana tak samo myje jak żel za około 40 zł. Być może ktoś widzi różnicę ja nie bardzo. 
Ostatnio nie mam zbyt wiele czasu na pisanie bloga. Nie śledzę też nowinek kosmetyki i jeśli robię zakupy staram się wybierać sprawdzone kosmetyki, które już kiedyś miałam, używałam. Przez cały okres ciąży sprawdziło się u mnie powiedzenie im mniej tym lepiej, dlatego kupuję tylko najpotrzebniejsze rzeczy. w kolejnym wpisie postaram się pokazać Wam czego aktualnie używam.
Wracając do tematu jestem bardzo zadowolona z żeli pod prysznic maki Isana czy Beebeauty i wcale nie ciągnie mnie do kupowania czegoś droższego. 
Ładnie pachną (ogromny wybór, serie limitowane), spełniają swoje zadanie, nie wysuszają skóry, nie podrażniają, kosztują niewiele a są wydajne. Polecam.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.