Spotkanie blogerek w Krakowie 8 maj 2016 - krótka relacja.

Już o raz kolejny miałam okazję uczestniczyć w spotkaniu blogerek, które odbyło się w Krakowie. Organizatorką tym razem była Dominika, a ja tylko trochę pomogłam. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze i mało kto pamiętał o zrobieniu fotek. Zapraszam na krótką relację z tego eventu.
W spotkaniu miało wziąć udział kilku przedstawicieli, ale na ostatnią chwilę odwołali oni swoje przybycie. Jednego Pana kelnerki z restauracji Hellada wprowadziły w błąd: mówiąc, że rezerwacja została odwołana. Ostatecznie na spotkanie przybyła tylko bardzo sympatyczna Justyna z firmy Korana, która dostarczyłam nam wiele cennych informacji i wskazówek. Bardzo się cieszę, że mogłam poznać osoby, których jeszcze nie znałam i spotkać już znajome dziewczyny. 

14 komentarzy:

 1. Bardzo fajne są takie spotkania! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne spotkanie :-) zawsze podziwiam organizatorki tego typu spotkań

  OdpowiedzUsuń
 3. Całe wieki nie byłam na takim kameralnym spotkaniu, aż żal. A co do Ecolab - wiem, że niektórzy mówią na to Ec Lab, ale w większości sklepów z kosmetykami rosyjskimi jednak widnieje nazwa Ecolab od Eco Laboratories. Wszakże to kosmetyki eko i ja już zostanę przy takiej nomenklaturze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. A to kelnerki ;) Mam nadzieję, że przy następnym organizowanym spotkaniu w Krakowie uda mi się zgłosić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię takie spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nareszcie miałyśmy okazję się poznać :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jest w planach kolejne spotkanie w Krakowie? jestem w prawdzie początkującą blogerką, ale chętnie poznaję nowych ludzi, a tym bardziej tych o podobnych zainteresowaniach, więc chętnie wzięłabym udział w takim spotkaniu :) pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. z miłą chęcią wybrałabym się na takie spotkanie

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za pozostawiony komentarz - w wolnej chwili na pewno Cię odwiedzę.